ul. Jana Matejki 56, Poznań 60-770 Polska - Telefon: 504 969 656

Znajdź Nas: :
Naleśniki Poznań

Lunch w Projekt Wilson

CZAS NA LUNCH

Projekt Wilson

Nasza restauracja zlokalizowana w sąsiedztwie Parku Wilsona – pięknym i zielonym miejscu w samym centrum Poznania. Projekt Wilson zaspokaja kulinarne potrzeby naszych zabieganych Gości w porze śniadania i lunchu.

Lunch Poznań Projekt Wilson

Zjeść lunch w Poznaniu jest bardzo łatwo, zjeść dobry lunch – znacznie trudniej. Nie zważając jednak na trudy wędrówki przez miasto zabierzemy Cię w kulinarną wyprawę w stylu Projekt Wilson.

Codziennie coś innego, codziennie coś pysznego – to nasze motto! Jeśli zatem nie lubisz rutyny w kuchni i cieszysz się, gdy na Twoim talerzu każdego dnia gości coś innego, sprawdź nasze menu Lunch. Przez cały tydzień serwujemy różnorodne zestawy obiadowe – duży wybór posiłków sprawi, że zawsze znajdziesz coś dla siebie.

DOBRA RESTAURACJA – CENTRUM, POZNAŃ

Dokładamy starań by nasza kuchnia była smaczna oraz świeża. Od samego początku oczywiste było dla nas tylko jedno – bez właściwego zespołu żaden projekt nie ma szans na powodzenie… Swoją ideą zarazili znakomitego Szefa Kuchni. Łączymy pasję z naturą. Na naszych talerzach nie ma nudy, jest kolorowo, ale nie przesadzamy z ilością składników. Proste smaki i sezonowość. Gotujemy z pasji, ciesząc się, jeśli wracają do nas goście.

Lunch Projekt Wilson

Zestaw Zupa + Drugie Danie 32 zł