ul. Jana Matejki 56, Poznań 60-770 Polska - Telefon: 504 969 656

Znajdź Nas: :
Naleśniki Poznań

O Projekcie WILSON

Poznaj Nas Bliżej

Witaj!

Kilka Słów o NAS

Jeśli nie wiesz gdzie dobrze zjeść w Poznaniu, Projekt WILSON jest idealnym miejscem dla Ciebie. Restauracja  stworzona została z pasji i zamiłowania do doskonałego jedzenia.

Dokładamy starań by nasza kuchnia była smaczna oraz świeża. Od samego początku oczywiste było dla nas tylko jedno – bez właściwego zespołu żaden projekt nie ma szans na powodzenie… Swoją ideą zarazili znakomitego Szefa Kuchni. Łączymy pasję z naturą. Na naszych talerzach nie ma nudy, jest kolorowo, ale nie przesadzamy z ilością składników. Proste smaki i sezonowość. Gotujemy z pasji, ciesząc się, jeśli wracają do nas goście.

Rezerwacje: +48 504 969 656

 

Jeśli szukasz miejsca wyjątkowego, gdzie zjesz wyśmienity obiad, poznasz nowe smaki  i spędzisz niezapomniany czas w gronie bliskich – Projekt WILSON jest tym, czego szukasz. Codziennie cała nasza załoga dokłada starań, aby każdy Gość wychodził z naszej restauracji zadowolony i usatysfakcjonowany. Zależy nam na tym, aby wizyta w Projekcie WILSON była czymś więcej niż tylko posiłkiem, aby stała się doświadczeniem pamiętanym przez długi czas. Wiemy, że każdy element ma znaczenie, od eleganckiego wystroju po nienaganną obsługę oraz oczywiście pyszne jedzenie. Gdzie dobrze zjeść w Poznaniu – to pytanie zadawane zarówno przez mieszkańców stolicy Wielkopolski jak i osoby odwiedzające nasze miasto. Projekt WILSON położony jest w sąsiedztwie Parku Wilsona czy też kultowej Palmiarni.